| anonim_4396 a întrebat:

Detin un LG Optimus L9 si vreau sa il dau la schimb cu un Iphone 4 sau 4S, ce ziceti se merita sa il dau sau sa il pastrez? desi L9 e mai bun la procesor si la rami si are un ecran mai mare.

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Pastreaza LG-ul. Ai face o mare prostie sa il schimbi pe un iPhone 4/4s.

| HardCore7750 a răspuns:

Daca zici ca e mai bun la procesor si la rami pastraza-l lasa prosia aia de Iphone 4, softul de la LG e mai bun decat de la iphone, deci pastreaza-l

| tpuraspundetuturor a răspuns (pentru Ionait):

Dar la iphone scade mai greu valoarea si in caz ca vreau sa'l vand as lua mai mult pe el