| droid96 a întrebat:

Difera mult un sistem de operare BlackBerry de unul Android? Adica, jocurile pe care le gasesc pe Android, le pot gasi si pe Blackberry? (sau alte aplicatii)

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Jocurile pentru Android sunt mult mai reusite, si nu le poti gasi pe BlackBerry.Si pentru BlackBerry sunt jocuri frumoase insa cele de android sau de WP (windows phone) difera mult.Cum nici jocurile de android nu prea se gasesc petnru WP nici cele de BlackBerry nu pot fi ca cele de android (la fel si cu aplicatiile).

Bafta!