| Corbeanu_Adriana_1974 a întrebat:

Din greseala mi-am pus parola la telefon( Sony Xpiria Z2). Cum imi "sterg" parola pentu a se debloca fara parola (adica doar glasiera fara parola fara nimic, doar glasiere)?¿?¿

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă nu mai ştii parola, NU ai ce face decât să-i faci un "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" sad

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Toate cele bune!

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Nu poti sa o stergi.Trebuie sa resetezi telefonul(da, o sa pierzi tot ce aveai in el).Du-te la un service sau ceva si intreseaza-te acolo