| Jenesaisquoi a întrebat:

Din lipsa de memorie, am mutat echivalentul a 2 GB de poze si vids in contul de Google Drive. Acum, insa, cand vreau sa le accesez, aparent Drive este "unable to acces document". Am conectat telefonul la PC si nu exista nici un folder de Drive. Cum pot recupera pozele? Unele sunt destul de importante. Va rog, e urgent!

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Descarci aplicatia de desktop Google Drive si o instalezi pe PC, te conectezi cu contul google pe care ai salvat pozele si o sa ti le descarce/sincronizeze cu PC-ul si asa le poti accesa.