| Pandaandra a întrebat:

Dintre cei care aveți HTC one m7, camera pe față a telefonului e bună? Și cât va ține bateria? Nu se descărca repede

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Nu il am eu dar un prieten da
Camera frontala buna
Bateria depinde cum il folosești pana seara te rezista

| Zazon1243 a răspuns:

Paoi eu detin acest telefon.La performante merg foarte bine jocurile pe el, camera frontala e buna daca nu esti fotograf aia pe spate daca se incinge prea tare tel o sa se inrozeazca cand faci poze noaptea, adica noaptea nu prea poti face poze cu el, baterie nu prea pot sa iti spun ca eu l-am luat la mana a 2 si imi tine vreo 3-4 ore(fara wi-fi) utilizare continua. Difuzoarele is pe fata si asta confera un avantaj auzului.32 gb spatiu de stocare e mai mult de cat iti trebuie adica na pentru mine e bun

| Pandaandra explică:

Și mai spuneți mi despre acest telefon, care îl aveți! happy ce va place și ce nu la el. Ce e nașpa la el?