| anonim_4396 a întrebat:

Doamneee,ce am patit, am pus o parola la cadul de memorie de 8 gb dintr-un telefon de al meu acum un an, si nu stiam de ce nu merge cardul in alte telefoane, mp3 player, etc. si mi-am amintit ca este parolat si din pacate nu mai stiu parola, cum pot debloca acel card? help! imi merge numai in acel telefon si mi-e teama ca delefonul nu o mai duce mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la un magazin partener(Orange, cosmote, Vodafone) si cei de acolo iti vor spune daca mai merge deparolat.
Stiu ca multe persoane pun parola pe la telefoane 1234 incearca si tu asta.
Drar 8 GB e chiar mare, nu trebuia sa il parolezi...

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat, toate combinatiile de cifre care le pun de obicei la parole si litere si data nasterii, etc etc, cnp, versiune software, dar nu, nu merge, mai ales, telefonul da semne ca isi da duhul.