| Myyy3 a întrebat:

Doresc sa imi incarc telefonul cu o optiune facuta de mine pe site-ul orange.ro in Orange Young dar cand dau sa o activez nu ma lasa.Imi zice ``Profil suspendat. Anumite actiuni nu pot fi efectuate, cont suspendat``
Unde e problema?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Acest mesaj apare atunci cand numarul principal al contului a fost suspendat. Putem verifica situatia daca ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat; poti, de asemenea, sa ne trimiti un mesaj direct din contul online, sectiunea « contacteaza-ne ».
O zi buna,
Orange Helpers

| Alina_Madalina_1994 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Aceeasi problema o am si eu.

| Tequilaaaaaa a răspuns (pentru OrangeHelper):

Si eu am aceeasi problema