| imelenama a întrebat:

Doresc sa ma portez in alta retea ca sa imi fac un abonament in retea Orange cu telefon. Este necesar sa platesc telefonul si sa platesc abonamentul sau sa il platesc in rate impreuna cu abonamentul daca sunt client nou? Va rog sa-mi dati detalii despre ce-mi se cere la abonament si care sunt pasii.

3 răspunsuri:
| CuvantulLuiPetru a răspuns:

Mai explica odata ce vrei sa faci?

| imelenama explică (pentru CuvantulLuiPetru):

Doresc sa imi cumpar un telefon la abonament in rate pe factura daca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru imelenama):

Sigur ca poti, platesti lunar abonament plus rate la telefon