| Anne2000 a întrebat:

Dragi prieteni am nevoie de ajutorul vostru. Mi-am luat de ceva timp iPhone 16gb. Mi-am adaugat 2 web-siteuri la pagina principala si vreau sa le sterg unde trebuie sa dau sa fac asta? Ajutor cat mai rapid primiti fundoi.

Răspuns Câştigător
| FrancyMary a răspuns:

Tine apăsat pe una din pagini, apoi o sa înceapă sa "tremure", după aceea o sa îți apară in coltul din stânga sus un "x". Il atigi si îți apare " Stergerea... va șterge si toate datele sale " si apoi dai " Stergeti ".
Funda happy?