| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot afla cine ma suna cu numar privat? In afara de site-ul "voce online", pentru ca a fost sters.
Si fara sa implic politia.
Ma suna toata noaptea si toata ziua si vreau sa stiu cine e.
E vreo sansa?

4 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Pai si daca ai afla numarul ce crezi ca vei rezolva ca tot va putea sa te sune in continuare mai bine raspunde vezi ce vrea si daca vezi ca sunt din astia ce cauta caterinca nu le mai raspunde

| anonim_4396 explică (pentru thewomaninwhite):

Am raspuns de cateva ori, dar inchide imediat cum raspund. Si vreau sa stiu cine are chef de glume proaste...asa o sa ii arat si eu cum ebig grin

| thewomaninwhite a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam naspa situatia ce sa zic de cat timp te suna

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Te duci la Politie faci o plangere, ii spui ca te hartuieste sau schimbi cartela!