| Ibrahimovic a întrebat:

E adevarat ca din cauza unor anumite huse bateria unor telefoane se termina mai repede? E vorba de un Samsung Galaxy Note 3, pana sa fie folosita o anumita husa, bateria tinea mai mult, acum tine mai putin. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Hassel a răspuns:

Bateria ţine mai puţin atunci când e frig afară. Poate din cauza asta îţi ţine mai puţin. Cât despre husă, n-are cum să-ţi afecteze durata bateriei, că doar nu consumă curent. Sau ai o husă cu luminiţe? laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit de asa ceva si nu prea vad legatura.

| Moryami a răspuns:

E o prostie. Nu înţeleg ce treabă ar avea o husă, cu o baterie a unui telefon?

| Ibrahimovic explică (pentru Moryami):

Husa este dintr-un material elastic, care se muleaza pe marginile telefonului, acoperindu-i carcasa. Mi-a spus cineva ca acel material ar fi de vina si am zis sa intreb daca e adevarat sau nu. Si mie mi s-a parut o prostie.