| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca e Black Friday nu se reduce pretul telefoanelor Sasung Galaxy?

Răspuns Câştigător
| blaablaablaaa a răspuns:

Da, asa am auzit si eu... Daca vrei sa iti iei SG mai asteapta o luna sa apara S4 si se va ieftini si S2 si S3 chiar si iphone-urile.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asteapta si ai sa vezi, fiecare magazin face reducere la produsele la care vrea.

| Baton a răspuns:

In BF sunt reduse toate preturile aflate in magazin sau in oferta nu doar telefonul respectiv

| maryusmono a răspuns:

Nu este adevarat. De black friday vor fi reduse toate telefoanele.

| rikimaru95 a răspuns:

Da, asa am auzit si eu... Acum depinde, poate se razgandesc.