| cosminboy12 a întrebat:

E normal sa am 28 % baterie la telefonul meu iPhone 5 iOS 8.4 si sa i-l fi scos de la încărcat la ora 10:05 si l-am pus la ora 7:45 la încărcat si a fost gata la 10:05 dimineața mie mi se pare ca se duce cam repede ce ar trebui sa fac?, funda!

1 răspuns:
| supermari10 a răspuns:

Sa nu fie de la incarcator... dar in principiu e bateria sau programele care ruleaza pe telefon si tu nu stii de ele...vezi cu un task ceva sa opreste aplicatiile daca iti mananca resursele, luminozitate si altele sunt si ele o problema