| Bandy_Andy_1990 a întrebat:

E normal sa imi cada telefonul cu husa (care este rezistenta la socuri) si sa mi se sparga direct display-ul? Sticla nu a patit nimica...nu mi se pare normal sa nu pateasca nimica sticla, adica de aia e acolo..sa protejeze display-ul.Sa dau in judecata firma Samsung ce sa fac? Niste >pareri??

4 răspunsuri:
| Iepuras123456789 a răspuns:

Daca ai garantie du-te si schimba display-ul. Crezi ca tu ai castiga un proces cu Samsung?

| Bandy_Andy_1990 explică (pentru Iepuras123456789):

Nu mai am garantie, si m-am interesat e 6 mil un display nou.Cu 8 mil il iau nou din magazin...Nu mi se pare normal sa mi se sparga display-ul fara sa mi se crape macar ecranul...

| Iepuras123456789 a răspuns:

O fi telefonul fake

| Bandy_Andy_1990 explică (pentru Iepuras123456789):

Stai linistit ca nu am telefonul fake happy L-am luat in martie 2013...am dat 30 de mil pe el nu cred ca e fake...