| bradutuI99 a întrebat:

E o diferenta mare intre iphone 4 si iphone 4S?
As vrea sa stiu o pararere despre amndoua daca se poate.
Mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singura diferenta e dimensiunea, camera foto, procesoru, memoria ram.

| Jipa95 a răspuns:

Cam este o diferenta majora. 4s are camera foto mai ok, procesorul, memoria ram, densitatea pixelilor la ecran mai ok.

| cristimihailov a răspuns:

Poate cel mai deranjant lucru ca si diferenta mi se pare ca este faptul ca iphone 4 nu mai poate fi actualizat. 4s este versiunea cea mai de jos al carui sistem de operare poate fi actualizat.

| FashionAddict2133 a răspuns:

Da. iPhone 4 are camera de 5 mb, iar iPhone 4S o are de 8mb. Iar procesorul este mai performant. Diferenta foarte mare nu este, iar aspectul este exact la fel. Daca bugetul este limitat merge doar 4. Personal imi place modelul 4 deoarece este din sticla, mai aspectuos. Ilisia Raul www.sensuals.ro