| CipriSXX a întrebat:

In curand o sa ma duc la un Apple Store si as vrea sa intreb un angajat daca as da iphone-ul meu 4S pe un iphone 5 + diferenta.

Oare este valabila chestia asta? eu am auzit de pe forumuri ca da.

mersi anticipat pentru raspuns, si cel mai bun primeste fundita!

4 răspunsuri:
| elComandantee a răspuns:

Un magazin care se respectă nu ar face aşa ceva.

| CipriSXX explică (pentru elComandantee):

Dar era aia cu reciclarea.dai un iphone(in stare buna) si primesti un alt iphone de care vrei tu + diferenta. sad

| elComandantee a răspuns (pentru CipriSXX):

Posibil. Dar diferenţa s-ar putea să fie cam mare.

| suntserios a răspuns (pentru CipriSXX):

Era la Vodafone, dadeai telefonul vechi plus diferenta daca imi aduc bine aminte... insa iti dadea cam 30% din pretul care ar valora daca l ai vinde.