| ღflorinaღ a întrebat:

Este adevarat ca Samsung GALAXY S III este disponibil in orice retea? Adica daca il iau de la Vodafone sau de la Germanos il pot folosi in Orange? Si la ce este bun acest telefon? M-ar interesa si dimensiunile daca mi le puteti da...
Funda!

Răspuns Câştigător
| kasapelkspkasapel a răspuns:

Daca il iei de la Vodafone sau Orange, el va fi codat pana expira garantia
Daca il iei de la germanos / altex / eMAG ..este neverlocked ( orice retea)
Si la cosmote mai este neverlocked

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă îl cumperi la preţ INTEGRAL ( nu la ofertă ) atunci este necodat şi-l poţi folosi în orice reţea!

Dacă-l cumperi la "ofertă", atunci posibil să fie codat.

Pentru detalii despre telefon, vezi specificaţiile tehnice + video la linkul :
http://telefonultau.eu/......Black.html

Toate cele bune.

| coolboycatalin31 a răspuns:

Daca il iei la liber e disponibil in orice retea.
Aici ai specificatiile http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php