| whatisthis19 a întrebat:

Este adevarat ca Vodafone e cea mai scumpa retea din Romania?

8 răspunsuri:
| Serghei1722 a răspuns:

Depinde...la ce te referi?

| whatisthis19 explică (pentru Serghei1722):

La tot

| Serghei1722 a răspuns (pentru whatisthis19):

Eu folosesc rețeaua Orange și sunt mulțumit.Habar n-am care sunt preturile la Vodafonelaughing

| Speranta12 a răspuns:

Da

| Sophieka a răspuns:

Buna,

Nu iti pot oferii un raspuns corect la intrebarea ta, eventual poti merge tu la ei la sedii sa vezi costurile abonamentelor / ofertelor / ofertelor de cartela s-a.m.d, dar, vreau sa iti spun ca eu nu am si nu vreau abonament, folosesc cartela pe care o incarc cu 5 euro lunar si am minute nationale / internationale si internet nelimitat.
Mai exista o posibilitate ca, cu 7 euro sa iti incarci telefonul pentru 60 de zile, daca te intrebi de ce nu am ales aceasta oferta, este pentru ca eu nu ma mai prezint la sediile lor, ca altfel creez o furtuna acolo, deoarece ei incearca sa te manipuleze sa te treaca pe abonament, sau sa adaugi ceva in plus la abonament, sau sa iti mai iei un produs cu un abonament etc, iar eu nu permit manipularile acestea, asa ca, imi incarc lunar cu 5 euro de pe site-ul lor iar suma este de 29 lei si cativa bani si pentru a-mi schimba oferta de exemplu, la a trece la 7 euro, ar trebui sa umblu in telefon, ceea ce nu ma pricep.

Mai departe, poate stiu restul utilizatorilor sa iti raspunda.

Seara minunata!

| troleibuz a răspuns:

Nu mi se pare.

| DeeaCarmen a răspuns:

De and eram eu la ei, da. Acesta a fost și motivul pentru care m-am mutat la Orange

| floreadan a răspuns:

Depinde de ceea ce-ti doresti. Ideea este ca poti gasi credit de 5 euro atat la Orange, cat si la Vodafone.