| Alex2312 a răspuns:

Este foarte bun..eu am avut xperia x8 si am fost multumit de el.Merita sa-l iei

| nimicitorul explică (pentru Alex2312):

Si cum se aude se aude tare? si crezi cal mai are la magazin eu cred ca da.u?

| Alex2312 a răspuns (pentru nimicitorul):

Se auzea destul de tare.Iar daca vrei sa cumperi xperia play cumpara-l de aici:http://telefonultau.eu/......Black.html este un site mai populat.Foarte multa lume cumpara de acolo.

| nimicitorul explică (pentru Alex2312):

Si daca vreau sa-mi cumpar in rate cum procedez?

| nimicitorul explică (pentru nimicitorul):

DA la Vodafone il are? la abonament.

| Alex2312 a răspuns (pentru nimicitorul):

Asta chiar nu stiu..incearca sa iei legatura cu iei.

| nimicitorul explică (pentru Alex2312):

Atunci de pe siteu ala are vreo locatie ceva?

| Alex2312 a răspuns (pentru nimicitorul):

Pai ei fac prezentari la telefone pe youtube, iar din cate am inteles eu ei sunt din Ploiesti.

| nimicitorul explică (pentru Alex2312):

Aaaha oricum mersi.

| nimicitorul explică (pentru nimicitorul):

A ce vroiam sati mai spun cand ma joc trebuie neaparatsa ma joc din sageti sau pot si pe ecran?