| AvalohAlyn a întrebat:

Este bun cat de cat telefonul Samsung Galaxy J5 2017? Ce parere aveti de el?

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"Bun" in comparatie cu ce anume? Ai un anumit buget sau alt telefon sau doresti sa faca ceva anume? Poti sa-l consideri "bun" in comparatie cu un telefon low-entry, sau poti sa-l consideri "bun" fiindca e Samsung sau nu poti sa-l consideri "bun" in comparatie cu un P20 Pro etc.

| Superior a răspuns:

Xiaomi = Best

| Alexuţ02 a răspuns:

Memoria e problema, în rest aspectul, componentele, prețul, sunt destul de ok. happy
Eu zic să-ți strângi să iei ceva 2018, cu minim 16 GB memorie.

| elcosmin a răspuns:

Dupa parerea mea ia-ti Huawei si lasa samsungul pentru ca noile J-uri sunt cam "chinezării". Lumea duce foarte multe la garantie. Parerea mea asta este.