| pastru009 a întrebat:

Este bun procesorul DUAL CORE? Vreau sa imi cumpar acest telefon: http://www.emag.ro/......D8HNLBBBM/
Ce credeti despre telefon?
P.S. : RASPUNDETI LA AMBELE INTREBARI!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Da, este bun procesorul. Destul de bun.
Mi se pare un telefon ok la preţul pe care îl are. Camera cam mică, însă dacă nu pozele de interesează nu cred că e o problemă.
Baftă!

Răspuns utilizator avertizat
| Robieski a răspuns:

Telefonul e super ok dar am o singura problema personala cu el: "Android v4.4 (KitKat)" nu am prea multa incredere in el caci e abia pus pe piata...

| hp8510p a răspuns (pentru Robieski):

Abia pus pe piata?laughingA aparut si 4.4.3.Versiunile de Android crezi ca ies asa Beta? Trec printr-o serie de teste inainte sa-l lanseze

| Robieski a răspuns (pentru hp8510p):

Ma refeream pe piata larga in ROMANIA adica chiar nu am auzit prea multe despre el...