| Alin0001 a întrebat:

E bun acest telefon?
http://www.emag.ro/......DMB1CBBBM/

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Telefonul respectiv este acceptabil/bunicel la preţul respectiv happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, e destul de bun. Dar nu prea isi merita bani...la bugetul de 600 de lei mai bun ar fi un LG L70.

| Sîrbu_Alexandru_1999 a răspuns:

Memorie Ram de 8 Gb!, Sigur trebuie' sa fie o greseala, in fine Accel telefon la 619 Lei, Daca chiar ar avea 8GB ram, Ar merita din plin. Totusi nu prea pare adevara sau este o greseala.

| bursuc001 a răspuns (pentru Sîrbu_Alexandru_1999):

Bună!

Vezi că n-ai citit atent ( totul ).
La "Descriere" era o greşeală sad
Era vorba de memorie internă de 8 Gb şi RAM de 1 Gb - vezi specificaţiile tehnice în josul paginii...

O seară frumoasă.