| Laviis a întrebat:

Este de incredere site-ul bestdual.ro? Vreau sa-mi cumpar de acolo un telefon si nu stiu daca este de incredere sau nu...Voi ati achizitionat telefoane de acolo? Daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Tanase_1991 a răspuns:

Da am achizitionat un Samsung galaxi mini si mi se pare de incredere

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Am mai auzit de site-ul asta. Oricum alea sunt replici, nu prea ai ce teapa sa-ti iei.De la o replica te poti astepta la orice, nu se compara cu originalul.