| DenqOO a întrebat:

Este o modalitate prin care sa pot sa imi configurez pe Samsung aplicatiile prin care vreau sa transmit fisiere?

Imi tot apare printre primele Instagram si eu de fapt vrea sa am alte aplicatii de cheat acolo

https://imgur.com/a/zKi2RhY

2 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

Si mai jos unde scrie "Toate aplicațiile" n-ai nimic?

| DenqOO explică (pentru Mieeez666):

Mai jos trebuie sa scrolez si ajung la aplicatia toate aplicatiile. Dar nu vreau sa pierd timpul sa o gasesc. Vreau aplicatiile pe care le folosesc cel mai des sa le am sus. Eu Instagram nu il folosesc asa de mult si nu stiu de ce il am acolo