| SuNaM a întrebat:

Eu am abonament de la DIGI care include internet si minune nelimitate dar nu are inclusa in oferta si mesaje.Astazi am uitat acest lucru si am dat un mesaj din greseala.Cu cat ma vor taxa in plus?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM ce tip de abonament ai şi către ce reţea ai trimis sms? =))

Oricum, ai precizate tarifele pe pagina oficială :
http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

Toate cele bune!

| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde de abonamentul tau si catre cine ai trimis mesaj, adica catre digi sau alta retea?

| maraciucaeviata420 a răspuns:

0.01 Centi

| Depay a răspuns:

Cu puţin.Şi eu am abonat de la DIGI şi dau mesaje în prostie... Când îmi vine factura dau doar cam 1 euro în plus