| Badea_Adrian_1982 a întrebat:

Eu am un Google pixel și mai vreau să îmi iau un telefon pe care sa stau când pe asta nu am baterie, dar vreau sa îmi iau la mana a doua pentru că nu se merită sa dau multi bani. J5 2017 sau iPhone 5s? Care este mai bun?

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Niciunul Google Pixel este extraodinar si chiar daca nu am nu-l am chiar l-as cumpara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre cele două, iPhone 5s este mai bun.

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa iti iei macar un 6. Pentru ca 5S nu o sa mai primeasca urmatorul iOS la anul, iar J5 2017 este deja depasit din toate punctele de vedere.

| Robert150103 a răspuns:

Eu zic ca e foarte foarte bine Google Pixel dupa update-ul la Android p 9.0 (il folosesc chiar in acest moment) dar daca vrei un telefon bun si ieftin sugerez un xiaomi mi a1 sau xiaomi mi a2/a2 lite. Mi a2 este 1000 de lei pe eMAG, dar daca vrei mai ieftin poti sa iti iei un mi a1. Ambele sunt Android one si suporta upgrade-uri direct de la Google. Google iti promite cel putin 2 ani de upgrade-uri pe ele deci vor fi cu update-ul la zi si nu vor vi lasate in urma. In plus au si stock Android deci nu va fi prea greu sa te obisnuiesti cu ele deoarece au aproape aceeasi interfata ca Google Pixel. Sper ca te-am ajutat!