| AlexandruAdy a întrebat:

Salutare.
Pentru cei ce aveti iPhone 12 Pro.
Merită el cumpărat la mâna a doua acum?
Ce părere aveti despre baterie, procesor și celelalte importante?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu merita sa cumperi telefoane la mâna a doua. Nu stii cum a fost folosit de cel care il vinde.

| NisipLaMare a răspuns:

Tocmai din cauza asta se vinde pentru altii, de obicei bateria se duceeee...

| gabriel2004o a răspuns:

Merge la mana a doua și cu preț redus
Dar sa te ferești de telefoane fake ca se găsesc peste tot
Și nu ai idee ce nașpa sunt niște fake-uri care pornesc cu logo-ul android și cu interfață de iphone
În rest, ca telefon e ok și ar trebui sa tina la fel de mult ca un iPhone 6s în ziua de azi
Bine, mai puțin bateria care e jale
Și trebuiesc înlocuite după o perioadă

| HuaweiCorporation a răspuns:

Cumpara un HUAWEI Mate 50 Pro, nu vei regreta.

| AlexandruAdy explică (pentru HuaweiCorporation):

Da frate și să stau să caut aplicații rutate, nesigure înlocuitoare la YouTube, Google services?
Nop, să cam încheiat povestea lor,
Eu am avut p40 pro și nu am reușit să mă obișnuiesc fără serviciile Google
Și nici Samsung nu mai face treaba foarte ok pot banii ce îi cer, niște baterii praf au făcut în ultimii ani.
Deci cam iPhone ține pasul