| Xenoverse a întrebat:

Exista o aplicatie care repara 100% bateria telefonului?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aia are niste cicluri, cu fiecare ciclu ea moare, nimeni nu i poate opri moartea

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Bateria telefonului nu este o piese electronica sa poate fii reparata, dimpotriva, este extrem de periculos sa o desfaci si sa atingi substantele din interrior, fiind nocive sanatatii.
O baterie stricata sau consumata, se arunca!
Cumpara alta noua!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar putea un soft sa repare o componenta hard?

| MarianWLF a răspuns:

O baterie uzata nu o mai repari

| Xenoverse explică (pentru cfrtobias):

Esti praf prietene.

| Panamax a răspuns (pentru Xenoverse):

Tu esti praf pentru ca ai intrebat asa ceva.

| cfrtobias a răspuns (pentru Xenoverse):

Trebuia sa te gandesti inainte sau sa te uiti pe google

| ziftode a răspuns:

Sigur!
te duci la magazin si APLICI (aplicatie... dooh) pentru o baterie noua
altfel, poate doar daca esti Dumnezeu, sau Max Evans din Roswell High, si nici ala nu prea le avea cu repararea sistemelor electronice, mai mult cu vindecarea persoanelor, totusi sigur o sa iti mearga daca vorbesti cu Gwen din Sky High (2005) care era "tehno-pata" deci putea repara orice electronica doar cu mintea si cu "hand wave" (trecea cu mana peste), insa tine minte, ca oricat imi place mai mult Mary Elizabeth Winstead decat restul din filmul ala, totusi, in filmul ala ea era personajul negativ

nu intelegi nimic din ce spun, e ok, ori cauti pe google fiecare idee si o sa vezi ca dpdv fantezist/povesti/filme e "reala", ori accepti ca in realitatea reala, nu ai ce sa faci decat sa, schimbi bateria!

| GPA a răspuns:

Poate s-o economisească. Nu repară softul o componentă hardware. Componenta se depanează (repară) sau în cazul deteriorării se înlocuiește.

| christine99 a răspuns:

Nu.

| Mad1 a răspuns:

Nu exista asa ceva...