| Xenoverse a întrebat:

Stie careva o aplicatie care sa arate daca bateria telefonului este in stare perfecta sau nu?

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Scrie battery life check sau diagnoză baterie pe magazin play.

| InteractiV a răspuns:

Nici o aplicatie din lume nu o sa iti poata detecta vreodata uzura bateriei si sa iti arate starea bateriei. Daca incarci telefonul in mod recomandat, nu il utilizezi cand se afla la incarcat si nu il lasi sa se stinga la 0%, bateria isi va pastra prosperitatea si nu se va uza.