| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo aplicatie pentru iphone (ios6) in care sa ascund alte aplicatii ca intr-un folder parolat sau ceva asemanator?

2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Eu la telefonul meu (nu e iphone, dar cam toate sunt la fel) pot sa ascund aplicatiile. Chiar si pe cele din meniu! Vezi daca atunci cand intri in meniu iti apare simbolul pentru setari intr-un colt sus. Eu am asa ceva si de acolo pot sa-mi editez paginile de meniu. Daca vreau imi ascund orice aplicatie.

| anonim_4396 explică (pentru Kriss96):

La mine e ios. E altfel, am un x in coltul sus dreapta dar daca dau pe el se strege...