| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Exista vreo companie de la care pot sa cumpar telefon in rate FARA dobanda?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aproape de la oricare daca ai un card de cumparaturi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu există, stringe banii si cand îi ai cumperi telefon cu banii jos.

| Wr3nch a răspuns:

Poti sa iti faci un card de credit cu dobanda zero pentru 4, 6 sau 12 rate. Si cumperi cu ala ce vrei.

| Brizbriz a răspuns:

EMAG - wallet - plata in 4 rate

| UserRo10 a răspuns:

Parerea mea este ca nu merita. Telefonul este o fita, nu necesitate sa faci rate. Sigur, daca nu ai deloc ia-ti unul ieftin sau sh pana dispui de buget

| SuperCoolDude a răspuns:

Da. Eu mi-am luat un Samsung Galaxy A52 5g la o oferta bomba.
El era 2100ron la lansare si l-am luat de pe Altex cu 1500 si ce crezi? In 4 rate fara dobanda. Era numita 4 rate prin Oney.
Poti incerca si tu. Cauta optiunea asta Oney pe Altex. Platesti direct cu cardul de debit.

Mai e si pe Emag varianta asta, dar trebuie sa iti faci un card DE CREDIT la care trebuie sa indeplinesti niste conditii.

Sa stii ca e super utila varianta asta cu 4 dobande, te usureaza financiar. tongue
Totusi, sfatul meu este sa nu iti iei un telefon fitos, ca nu o sa faci mare lucru cu el. Ia-ti un Galaxy ca mine din clasa A. E ieftin, isi face treaba si are si 5g. Un A71 5G Ultra ar fi top pentru tine.
Ia-ti un telefon fitos DOAR DACA faci vlogging, Youtube sau ai un scop precis cu el.
Vezi situri gen EMAG, FLANCO, ALTEX, CEL.RO, EVOMAG si multe altele. Mai toate au optiunea asta
Spor!

| melisssssaaa a răspuns (pentru SuperCoolDude):

Trebuie sa fii angajat să cumperi in rate prin Oney?

| DigBick a răspuns:

Pana si de la EMAG