| AdrianK a întrebat:

Stie cineva daca exista vreo banca in Bucuresti care acorda credit fara dobanda, in 12 rate? Dar fara chestii ascunse. As vrea sa cumpar ceva de la Emag in valoare de 1600 lei. Multumesc, bineinteles funda happy

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Salut, suna la 0212005200 (eMAG) si ei iti spun exact conditiile de creditare ale partenerilor. Fara dobanda nu prea ai sanse. II gasesti de luni pana vineri intre 9 si 19, si sambata pana la 15 daca tin bine minte.

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Intreaba la Emag, pentru ca s-au cam schimbat conditiile. Eu mi-am cumparat ceva in Decembrie si platesc in 8 rate si nu 12 asa cum stiam si eu.
(am aflat in magazin cand sa platesc)
Tot ei pot sa-ti spuna cu ce banci lucreaza.Eu am luat cu card de credit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o Banca in lumea asta nu da credit fara dobinda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista banca sa dea bani fara dobanda. Ca banca trebuie sa traiasca si ea din ceva, adica din dobanda de la tine happy

| AdrianK explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri

| s0ulgfx a răspuns:

Stiu ca la PCGarage era la un moment dat rata in 12 rate fara dobanda, dar acum nu stiu daca mai e.Insa poti incerca happy