| KinekT a întrebat:

Exista vreun telefon nu neaparat cu android etc... sa aiba ecran 4 inchi camera cu auto focus preferabil 5mpx si sa arate fain... sa nu treaca de 500 lei

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu exista...

| TwiSt1997 a răspuns:

Cum zice zoltan ia-ti zte tania, sau mai pui 50 lei si iei Allview a5 duo.

| perladunarii a răspuns:

Salut, am tot cauta, si uite ce am gasit un Motorola cu ecran de 3, 7 camera de 5mpx si porcesor de 1000! Singura problema e ca pretul este 580 de lei dar eu zic ca ii merita!
Mai jos sunt si niste pareri ale persoanelor care si l-au cumparat!

http://bit.ly/1c49e66

| KinekT explică (pentru perladunarii):

Lasa profit share-u.

| zoltan119 a răspuns:

Iti recomand cu 499 de lei de pe eMAG (cu taxa de livrare gratuita) un ZTE Tania cu diagonala de 4, 3 inch, sistem de operare Windows Phone v7.5 procesor de 1 GHz cu 512 Mb de memorie Ram, 4 Gb de memorie interna, camera foto cu rezolutie de 5 Mp si Blitz integrat
http://www.emag.ro/telefon-mobil-zte-tania-black-tania-black/pd/DQ7QXBBBM/

| ana5792 a răspuns:

Cauta pe mercador