| JackDanielTime a întrebat:

Fraților,am o problemă care mă sâcâie la cap.Dețin un Samsung Galaxy S4 de aproape un 1 an şi ceva şi am descărcat o aplicație de unde pot descărca(sc de repetare) muzică.Bun,toate bune şi frumoase, am descărcat vreo 4 melodii,iar astăzi, am vrut să descarc altă melodie.A descărcat-o bineînțeles dar nu o afişează în Music,ştiți voi, locul unde poți asculta muzică. Apare numai în My files.
Nu ştiu cum să fac să apară şi în Music deorece e enervant ca atunci când vrei să asculți o muzică să cauți mult şi bine până găseşti.Aaa menționez că nu e virusată aplicația deorece clean master said thats safe.
Mersi pentru înțelegere

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imposibil.Cauta mai bine.Asa am patit si eu dar era totusi.Cauta in Adaugate recent.

| Berk25G a răspuns:

Frate... nu stiu