| GabriellaGabbi a întrebat:

Fundă.Bună,ce să aleg dintre Samsung Galaxy S2 Plus şi Samsung Galaxy Express 2. Vă rog să şi argumentaţi dacă se poate.Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Varareanu_Olivian_1996 a răspuns:

Interesant! Amandoua sunt telefoane foarte bune! Dupa parerea mea, ti-as recomanda Samsung Galaxy Express 2, fiindca are Androidul mai bun, ceea ce face ca telefonul sa functioneze mai rapid, are camera foto mai buna, are ecranul mult mai mare, care il face sa semene cu un Samsung Galaxy s3, ecranul conteaza, ca marime, aratand fiecare detaliu! happy Sper ca te-am ajutat!