| buburutza0431 a întrebat:

Funda! Cine are telefonul Alcatel OT -813? Cum este? Vreau detalii si pareri.

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Buna, are matusa mea asa telfon!
Pai, l-am butonat si eu putin si pot spune ca sta bine in mana, este elgant, se aude destul de tare, are un display ok, poti pune micro-sd ( card ) camera...
Este un telefon bun!

| buburutza0431 explică (pentru Anonim0100):

Buna! Touchul si camera merg bine?

| Anonim0100 a răspuns (pentru buburutza0431):

Da, este sensibil la atingere ( logic laughing ) Camera este buna ( nu extraordinara, dar na nu poti cere mai mult ) Este bun.

| buburutza0431 explică (pentru Anonim0100):

Facebook-ul merge bine?

| Anonim0100 a răspuns (pentru buburutza0431):

Da, se incarca decent, youtobe, astea merg, stai linistita. :*