| buburutza0431 a întrebat:

Funda! Este buna firma Huawei? Pot sa imi iau un telefon de la Huawei fara probleme? Ce dezavantaje are?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Sunt foarte bune telefoanele. Daca vrei sa fi la moda asa cum vor 99, 99% nu-ti lua. Daca nu, uita-te aici ce telefoane produc:
smartphone
http://www.huaweidevice.com/worldwide/productMobile.do?
method=index&directoryId=6001&treeId=3745
altele:
http://www.huaweidevice.com/......tFamily.do

9 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Te indrum sa mergi pe www.emag.ro si acolo iti alegi produsul dorit.Ai detaliile produsului+pret.

| Hermyone a răspuns:

Da, poti. Un coleg de-al meu are, si are foarte multe jocuri pe el, nu cedeaza repede, si e foarte performant. Culorile sunt foarte clare,. Ca dezavantaje nu stiu uite-te si tu aici:
http://www.huaweidevice.com/worldwide/productMobile.do?

| xXAn0nymXx a răspuns:

Da este buna, eleganta, ieftina cred ca merita sa iti iei dar fiecare cu gustirile proprii daca iti place i-al este un telefon bun

| bozoglud a răspuns:

Nu iti lua ca cedeaza usor

| DuduRadu a răspuns:

Pai eu zic sa nu iei doarece este un telefon made in china iar daca vrei un telefon bun ia un Nokia sau Samsung. Daca ai bani ia ceva cu android o sa iti ocupe timpul mai mult

| buburutza0431 explică (pentru DuduRadu):

Daca ne gandim logic, toate telefoanele sunt facute in China! Chiar si Iphonul!

| musta a răspuns:

Nu-i bun pentru jocuri.
daca as fi in locul tau mi-as lua un Nokia deoarece este mai rezistent si este cel mai bun telefon doar ca sistemul de operare este varza!

| alexei86 a răspuns:

Mi-am cumparat eu un telefon mobil Huawei G300. Am avut HTC one S in trecut si tin sa precizez ca mi se pare mult mai bun si suporta jocurile mult mai bine decat HTC. In concluzie sunt chiar foarte multumit de el.

| xAlberto a răspuns:

Da este buna din punctul meu de vedere.Merita sa iti iei unu.