| timisoara a întrebat:

Funda! Stie cineva daca sun de pe RDS din Timisoara pe cineva pe Romtelecom in judetul Buzau cat ma taxeaza?

Răspuns Câştigător
| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Tarifele sunt dupa tipul de aboament, daca ai abonamentul de 2, 48 euro / luna (Vorbeste nelimitat cu toata ROMANIA) atunci tariful este de 0, 0 euro/minut - retele fixe nationale; 0, 248 eur/minut - retele mobile Romania; 0, 4 eur/minut - retele Digi Spania si Italia; iar maxim 0, 249 eur/minut convorbiri in strainatate!

4 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

Pentru abonamentele Digi noi e gratis in toate retetele fixe.
Pentru cele vechi suna tu la
031.400.4414 si afli imediat, in functie de abonamentul tau ( e gratis apelul).
funda?

| Irena97 a răspuns:

Treaba ta, ala e raspunsul pentru abonamentele noi, nu pentru cele vechi. Acolo nu e gratis.

| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Iar daca ai abonamentul DIGI IN FAMILIE - de la 1, 24 eur/luna... http://www.rcs-rds.ro/telefonie-fixa-digi-tel/digi-tel-in-familie

| Mihai_Alexandru_Anca_1957 a răspuns:

Pe siteul RCS-RDS iti ofera posibilitatea de ati calcula tarifele totale prntru convorbirile de pe linia telefonica/postul telefonic... http://www.rcs-rds.ro/calculator-tarife-telefonie