| 10roxana10 a întrebat:

la facebook am dat la chestiile ale de exemplu,, in ce oras vei locui,, etcc. doar ca la fiecare intrebare nu vin toate pozele in acelasi album, si eu asm sters mereu poza dupa ce am vazut raspunsul doar ca imi ramane ca u album cu un semnul intrebarii? cum fac sa-i sterg

dau funda + voturi multe

1 răspuns:
| driuasnua a răspuns:

Depinde daca ai timeline-un instalat. daca da, atunci e simplu. cum deschizi albumul ii dai pe iconita cu o rotita ( settings/setari). acolo vei gasi 2 optiuni: 'share album/distribuie albumul' si 'delete album/sterge albumul'. Sper ca te-a ajutat happy. funda?