| GabyDany a întrebat:

FUNDAAA! Nu stiu daca am selectat corect categorie ma rog... sa trecem la subiect. Am u Samsung galaxy s6 si android L 5.0 2. Cum pot descarca The amazing spider-man 1 sau 2 gratis? Link va rog

2 răspunsuri:
| GabyDany explică:

Am multe jocuri cu bani gratis big grin mersi dar nu ma ajuti

| MembraTPU a răspuns:

Asta nu depinde de tine, trebuie sa adaugi o metoda de plata daca cel care a facut aplicatia a vrut ca aplicatia respectiva sa coste bani nu poti sa o instalezi gratis, poate poti sa te joci pe pc jocul respectiv