| Nastase_Radu_1998 a întrebat:

Hai noroc,TPU. O intrebare despre un telefon, eivdent: ma bate serios gandul sa imi iau un telefon nou. Am ramas sa ma decid intre S3 Mini si S2 Plus(ma inclin mai mult catre s2),si treaba e ca de curand am gasit acest HTC Desire 300, care imi place maxim la design, dar specificatiile sunt slabute. Adica are cam 512Mb Ram, Procesor Snapdragon Dual Core 1Ghz, display 4.3" TFT, 480x800. Cam asa. Ma intristeaza ca desi e un HTC,nu are sistem audio beats,ca majoritatea din ziua de azi. In fine,intrebarea mea este: Credeti ca merita acest HTC Desire 300, sau mai bine spus, ar fi mai bun Decat Samsung Galaxy S2 Plus? Astept raspunsuri, multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Jesus24 a răspuns:

CLAR S2!
Nu poti da banii pe un HTC cu specificatii low-end si pret maricel in comparatie cu specificatiile.iar s3 mini... Pe bunee
E oribil.mereu am fost atras de designul Samsung cu margini drepte si camera e foarte tare si foarte buna!

7 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

S2 Plus logic.

| Vendettatpu a răspuns:

E mai bun s2 decat HTC d 300 sau s3 mini...dar pana la urma trebuie sa iti si placa. daca vrei sa iti iei telefon pentru jocuri iti iei s2. daca vrei un telefon care sa iti placa aspectul iti iei HTC

| CorneaPaul a răspuns:

Salut eu iti recomand cu caldura produsele de la Apple De ex eu acum am un iphone 5 nou si sunt foarte multumit am detinut s3, s4, HTC one toate niste prostii sistemul android se blocheaza iti sterge numere din telefon o mare porcarie... daca doresti informatii despre achizitionare iphone te rog sa ma contactezi

| Jesus24 a răspuns (pentru CorneaPaul):

Mda...
Nu comentez, insa unii au ramas la era iphone.
Am iphone si merg cu vaca la padure... No comment
Iphone e depasit de tehnologiile de azi.in incercarea disperata de a nu da faliment, au implementat un senzor de amprenta... Degeaba!

| CorneaPaul a răspuns (pentru Jesus24):

Hai sa fim politicosi ca sa nu incurcam legaturile MONCHER da? S2 este o mizerie ieftina si proasta un plastic oribil care se blocheaza tot timpul.
Se vede ca nu iti permiti dar nu face acuze care nu au rostul...
O seara placuta Mr.S2 (Ai auzit de ZanaCamatar) te imprumut pentru un Iphone5
Copilule.

| Jesus24 a răspuns (pentru CorneaPaul):

Domule Paul,
Nu am nevoie de banii dvs. facuti din fiare vechi!
Daca numarul claselor parcurse de dvs. e cu minus si nu stiti sa cititi, aici se compara telefoanele:s2, s3 mini, HTC desire 300!
Stiu ca va atrage subiectul"telefoanie" insa nu trebuie sa promovati iphone chiar asa de mult!
Multumesc!

| Doica_Andrei_1992 a răspuns:

Mai bine s2-ul sincer, si eu am s2 + si is foarte multumit de el, adica si-a meritat banii