| ZimbetFals a întrebat:

Heeeey,am Alcatel OT908F,si cind vreau sa conectez telefonul la PC,prin USB,sa transfer muzica,pun USB in PC,si nu se conecteaza,adica imi arata ca se incarca,dar nici la mobil nu imi apare, nici la PC straight face ce as putea face?

4 răspunsuri:
| BLADE98 a răspuns:

Vezi in setari la conexiuni si usb trebuie sa faci de acolo conexiunea

| ZimbetFals explică (pentru BLADE98):

Am intrat deci in Wireless si retele,apoi in Partajare conexiune si hotspot,si imi apare sa bifez casuta cu Partajarea conexiune USB, bifez casuta, dar nimic, si mai jos scrie ''USB neconectat'', si tot asa ramine -_-

| BLADE98 a răspuns (pentru ZimbetFals):

Instaleaza in PC programa moborobo eu cu ajutorul ei am rezolvat problema