| Razor4free a întrebat:

Am un MP4 Serioux SL75MP. Uneori, cand vreau sa pun muzica pe el si conectez la cablul de date, sta 2 secunde si apoi imi arata "Incarcare". Adica doar se incarca. Normal, cand se conecteaza zice: " Conectat. Scoateti cablul dupa ce ati terminat stocarea." De cele mai multe ori nu imi merge, doar incarca. De ce?

Răspuns Câştigător
| PwNZ a răspuns:

Esti sigur ca ai instalat driverul?

| Razor4free explică (pentru PwNZ):

Care driver? Eu l-am luat de la magazin si merge sa stochez date in el, dar mai rar.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ai citit prospectul?(instructiuni sau manualul de utilizare a MP4?)

| Razor4free explică (pentru untu):

Nu zicea nimic acolo crying