| ali31 a întrebat:

Heei. Imi puteti explica despre actualizarea si instalarea software. Este actualizata. nu stiu cum sau de ce si acum nu stiu ce sa fac pentru ca imi tot apare la telefon. Heelp. Funda✌

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am prea inteles! Ori iti apare cererea de actualizare, ori este actualizat. Totusi, pentru actualizare trebuie sa-ti faci un backup al datelor pe un card, scoti cardul, incarci bateria la maxim si faci actualizarea. Nu stiu ce telefon ai dar la majoritatea scrie in setari ceva de genul: fa un backup de date si actualizeaza. Pentru contacte este bine sa folosesti un soft ajutator. Eu asa am. Keep Contacts. Mi-am facut un cont si am toate contactele acolo. Pozele le poti scoate pe PC sau laptop, tableta, etc. Cand iti apare sa actualizezi alte softuri sau jocuri, apesi pe acea instiintare si va apare actualizati. Apesi pe actualizati toate si apoi astepti. Ute un videoclip: https://www.youtube.com/watch?v=GMzlaCJC79c