| ElenaOana15 a întrebat:

Heei TPU, am un iphone 3 si atunci cand inntru pe net si scriu de exemplu "Flori" imi apar toate mesajele care contin acel cuvant chiar daca le-am sters, ma puteti ajuta va rog cu niste sfaturi?
Dau Funda! happy

2 răspunsuri:
| Cristi599 a răspuns:

Intra la setari, limba si tastatura, si acolo ai o rubrica unde scrie "Setari tastatura". Vezi si tu poate de descurci pe acolo, de aici nu te mai pot ajuta.

P.S: Cred ca iti va aparea o optiune "Tastatura Qwerty". Dai pe aia.

| ElenaOana15 explică (pentru Cristi599):

Pai si cum fac sa nu se mai vada mesajele cand caut ceva pe net?