| CatalinaCatyCaty a întrebat:

Heey! am un Nokia 500 si am uitat codul de SIGURANTA sad cum fac sa il aflu? va rooooooooooog sa ma ajutati! am mai pus o data intrebarea asta happy dau funda ce vreti voi...doar sa imi spuneti!

6 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Cauti in carticica ai de la telefon

| booogdanz a răspuns:

Incearca sa il resetezi dar vei pierde totul din el (cred) cel putin asa se intampla la n97

inchide telefonul si dupa inainte sa il pornesti apasa tastele astea impreuna
(volum+) + butonul de lock + butonul verde + butonul rosu

si spune-mi daca merge

| Iulian_Palade_1996 a răspuns:

Pai.....Nu ai ce face decat sa ii dei master reset...
Eu asa am facut de fiecare data... la cei care au patit asta...
Uite aici modelul...
Inchide telefonul, scoate cardul si cartela din el... si apasa...
(vol+) + lock key + green key + power on button(red key)
sper sa te ajute big grin

| CatalinaCatyCaty explică (pentru Iulian_Palade_1996):

Nu merge... sad

| CatalinaCatyCaty explică (pentru Iulian_Palade_1996):

Nu merge..am incercat. sad nu stiu ce sa mai fac... sad

| rauko a răspuns (pentru Iulian_Palade_1996):

Dar cum sa il resetez?