| Aly4524 a întrebat:

Heey. Imi puteti spune care telefon este mai bun? Samsung Galaxy Core 4G sau Samsung Galaxy Ace 4? Vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu care laughing. Dau Funda :**.

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Samsung Galaxy Core 4G. Incep prin a-ti spune ca diagonala este mai mare cu 0, 5 inchi fara de cea a lui Samsung Galaxy Ace 4. Memoria este mai mare cu 4GB fata de acelasi telefon, are diferite functii pe care Ace nu le are. Core isi merita banii. Numai bine!

1 răspuns:
| Tariceanu a răspuns:

Acesta este mai bun http://bit.ly/1qOeONo