| Reins a întrebat:

Hei, am 6 euro pe cosmote ( telekom ) si sunt extraoptiuni care au doar 50mb de net sau 100, stiti la ce trebuie sa sun sa pot face rost de mai mult net? nu ma intereseaza multe minute.
daca puteti sa-mi explicati cum sa-mi activez o extraoptiune cu mai multi mb pentru ca am vazut ca la Vodafone cu 6 euro ai 300mb.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Iti spun eu ce trebuie sa faci. Sa schimbi reteaua la rds/Orange/Vodafone. Telekom are preturi uriase, si nu ai ce sa faci.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dmadalin a răspuns:

Eu am activat extraoptiunea Play free M si am 3000 in retea fin care si sms in retea, 3000 in romtelecom fix 175 min si sms internaționale si 300 MB cu 6 €... acum o luna am activat aceeasi extraoptiune si aveam nelimktat in retea sms nelimitate si 500 mb dar daca din 13 sep au tevenit telekom... nu stiu e buna si asta sper sa t ajute; dai la *100# / extraoptiuni/nr favorite si dai la extraoptiuni disponibile si selectezi play free mwinking bafta