| anonim_4396 a întrebat:

HEI, AM NEVOIE DE AJUTOR, eu pe data de 3 octombrie am salvat o poza de pe google in galerie..eu am telefonul din 2019 (iphone 6) cand am cautat poza ea a fost salvata in galerie ca "10 iunie 2011 13:42" m-am speriat foarte tare deoarece telefonul meu nici nu exista in 2011...va rog explicati ce s-a intamplat!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate s-a salvat cu data cand a fost publicata poza, se mai intampla.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu ai calatorit in timp sau te-au atacat hackeri, daca la asta te gandeai. big grin

| Tee44 a răspuns (pentru DoarBogdan):

? Este foarte straniu ca poza e din 2011 dar telefonul meu a aparut in 2014. dar tot nu inteleg de ce s-a salvat poza cu datele cand a fost facut dar nu cu datele cand am salvat-o eu

| Tee44 a răspuns (pentru Tee44):

Smnul de intrebare de la inceputul propozitiei erau emojiuri care rad dar aparent TPU nu ma lasa sa le folosesc >sad

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă atunci o fost făcută poza ce vrei și tu...

| romeo78 a răspuns:

Pozele de pe google sunt salvate cu data originală a pozei. Chiar dacă nu erau telefoanele superinteligente, erau telefoane care puteau face poze, erau aparate foto digitale cu card de memorie.