| MiSskAt-xx a întrebat:

Hei! Am nevoie de o parere: HTC desire 816 sau Allview X1 Xtreme? happy

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X1 Xtreme, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6073&idPhone2=6194

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Iti recomand HTC Desire 816.

| Jipa95 a răspuns:

X1 extreme matura cu HTC-ul din toate punctele de vedere ( procesor, moemoria ram, display mai ok, camerele foto, etc )

| SweetMinion a răspuns:

HTC desire 816

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Am eu Allview x1 extreme. Pana acum nu am intalnit nici o problema decat la camera. Camera are 16mp si nu poti spune ca are chiar 16 daca te uiti la poze. Mai bine zis are un 12mpx. Dar in rest telefonul este super bun ecran mare tot ce ii trebuie iar in comparatie cu HTC acela... e jucarie pe langa x1 xtrem http://bit.ly/1zVNZfI

| specialistu4all a răspuns:

Eu as alege HTC ul...dar in banii aia eu as lua http://bit.ly/1APfXwR :3

| AtomiculXXX a răspuns:

HTC ar fi alegerea mea

| maf16 a răspuns:

HTC. E mult mai bun. Am avut de amandoua marcile. Iti spun din proprie experienta. Funda?

| MiSskAt-xx explică (pentru maf16):

Da, asa tind si eu sa cred. Totusi, specificatiile Allview-ului din intrebare sunt superioare HTC-ului...

| mirceapeiaaa a răspuns:

X1 xtreme e mai bun dar HTC e firma mai buna, HTC am avut acum detin un galaxy pe Allview nu prea am pus mana dar cred ca se descurca ok, depinde ce vrei tu, eu as alege HTC deoarece imi place firma!

| madalina689 a răspuns:

Htc desire 816